View Single Post
Eski 07-02-2016, 09:57   #1400
Milla
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi GLCN Mesajı Göster
arkadaslar bu benım en son cıkan 15 gunluk en kucuk yavrum ama bır garıplık var sanki.sanırım durusu bozuk yanı bacakları bozuk fazla acık sanki ya da bana öyle geliyor sizce de sorun varmı durusu normalmi..yarın kuscuya goturup sormayı dusunuyorum...bana garıp gelıyor...
Muhtemelen anne üzerine oturmuş. Belki beslemeyi bile kesmiştir bu yavruyu. Bizim de böyle bir kuşumuz vardı. Anne üstüne oturmuştu doğduğunda. Diğer yumurtalara bakabilmek için de bizimkini (adı Bebek'ti) daha tüyü bu kadar bile yokken yuvadan atmıştı.
Biz onu gözden çıkaramadık. Enjektörle, yumurta mamasıyla, kemik suyuyla ve en önemlisi büyük bir sevgiyle biz ona baktık. Büyükçe bir sepete pamuk koyup üzerine bez örttük be biz nereye o oraya gezdi bütün evi. Tüylerinin zarlarını kendi parmaklarımızla açmasına yardım ettik.
7,5 sene bize çok iyi arkadaşlık yaptı, bizi sevdi, konuştu bizimle.Şimdi o günler geldi aklıma.
Lütfen ona kıymayın, çok iyi bakın. Onun size ihtiyacı var ve sizin de onun vereceği sevgiyle çok mutlu olacağınıza eminim.

Milla Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön