View Single Post
Eski 04-02-2016, 19:03   #33
musk
Ağaç Dostu

musk's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sinbas Mesajı Göster
Size aynen katılıyorum; varsa da ona da o kadar para verilir mi? düşünmek lazım, Elbette filmine göre değişebilir.

Bizim küçük erkek tavşandan dolayı bu aralar pek film izleyemiyorum. Ama İzmir'e yolum düşerse ki (Kayınbirade ve Baldız izmirde oturuyorlar helede düşmesin!!! )illaki düşer, gelirken arşivimi size getiririm içerisinde beğendiklerinizi alırsınız.

Bahsettiğiniz markanın hiç bir türüne bu güne kadar selam bile vermedim, Elektronik te 1994 bu güne Philipsten şaşmam, sonra Sony gelir. Beyaz eşyada bosch.

Bu telefon işinde gençlerin de fikirlerini almak isterim ama kesinlikle kimse, henüz yaklaşmadı buraya.

Televizyona reklam mı versek acaba bu sayfa için.
Sayın Sinbaş

Fotoğrafla, mesleki ve aynı zamanda hobi olarak uzun yıllardan beri ilgili biri olarak size samsungs6 veya s6 edge öneririm. Ben s6 edge plus kullanıyorum. Şahsen Nikonun üst düzey makinelerini kullanan biri olarak bu telin çektiği resimleri çok başarılı buluyorum. Portre yakın çekim, zayıf ışık gibi durumlarda gerçkten çok başarılı.
Yolunuz bir gün teshirde tanıtımı olan bin mağazaya düşerse cihazı alın elinize ve zayıf ışık, yakın çekim, macro gibi farklı ışık ve odak durumlarında çekim denemeleri yapın. Beğeneceğinizi düşünüyorum.

musk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön