View Single Post
Eski 30-01-2016, 14:22   #271
akçabardak
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Haklısınız biz bunu düşündük ve aramızda konuştuk zaten. Kilitli poşetler her yerde hemen bulunmuyor, bulunsa da 100'lük ambalajlarda satılıyor falan...

Ama şimdi durumu bilince, gelecek yıla kadar geçen zamanda, uygun büyüklükte zarflardan bulmanız daha kolay olacaktır. Son zamana kalmayacak yani...

Sorunu dile getirmemizin nedeni bu...
Haaaa, yine bulunmadı, bir iki kişinin poşetleri yine de uğraşarak okunur. Amaç, ikisi arasında fark olduğunu. bulabiliyorsanız uygun büyüklüğü kullanmanızın iyi olacağını söylemek.

Söylemese miydik?
Elbette ki söyleyeceksiniz Sayın Malina, bu arada Sevgili SDurul'a da katılıyorum çünkü benim bulunduğum yerde de istediğim büyüklükte poşet bulamıyorum.

İlçemizde bir yerde satan var fakat 3 boyda en büyüklerinden satıyorlar, satıcıya soruyorum neden küçüklerinden getirmiyorsunuz diye, bana dediği şöyle '' abla burada onları kimse kullanmıyor ki, kime satacağım ben onları ''

O yüzden ben de 2014 Aralık ayında Ankara'ya gittiğimde bulabildiğim en küçük poşetlerden bunlar benim işimi görür diye alıp geldim, etiketleri düşünemedim ki keşke bir büyüğünü alsaymışım.

Olan oldu artık, sizleri biraz uğraştırdık ama bu sene de böyle idare edin artık.
Tüm çalışan ekibin ellerine emeklerine yüreğine sağlık. Saygılarımla

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön