View Single Post
Eski 20-01-2016, 19:12   #1277
Tank
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 10-01-2016
Syn Meyveli Tepe; Bende pirince giderken bulgurdan olmamak adına sizin araştırmalarınızdan faydalanmak istedim.Tavsiye edilen tarif TKİ' nin hümas 12 si, her kök için 5 yaşa kadar 100 cc 5 ten sonrası her yaş için X 100 cc, bahçemin ortalaması 20 yaş. ve buna göre hesap 1.6 lt yapıyor.tabi denemeden araştırmadan vermek dediğiniz gibi benim için faciayla sonuçlanabilirdi.Verdiğiniz 0.25 Mol,0.25 ml gram toz KOH olarak agıladım. Yani her 1 Litreye 0.25 mlgram. inşallah doğru anlamışımdır. Ayrıca RT7 diye reaktif bir malzeme yazmış firma, kullanmak doğru olurmu? Toz leonarditi yine yorumlarda önerilen 'ORFETEKNİK-AGROHOM'dan almayı düşünüyorum %70 HUM,FUL(+/- 10) Sonuçlandırabilirsem inşallah,tahlilini de yaptırmak istiyorurum. Malzemelerden Suyun de iyonize hali karşılığında, yağmur suyu olarak kullanılabilrmi ? çünkü 1 tonluk depomda hazır.ayrıca tahlillerimi belirttiğiniz sayfaya attım,2 kurum arasında çok büyük farklar var ve pancarkop ta attığım dap hiç görünmüyor.bende şaşkınım.Syn MeyveliTepe ilginize tekrar teşekkür ederim.şimdilik aklıma takılanlar bunlar,saygılarımla.

Tank Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön