View Single Post
Eski 28-12-2015, 15:50   #201
Muda
Ağaç Dostu

Muda's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi putko Mesajı Göster
Merhabalar,
Bu forumu uzunca bir süredir takip etmekteyim ama bu ilk üyeliğim ve ilk mesajım. Bende geçen sene çocuğum olması sebebi ile teraslı bir eve taşındım. İlk yıl telaştan fırsatım olmadı ama hep aklımda idi terası bahçe gibi kullanmak. Bir yarısı camekan ile kapalı ve gerçekten sera etkisi yapıyor. Bu kış arada girip çıkıyorum, dışarısı 1-2 derece iken tshirt ile üşümüyorsunuz. Burada yemeklikten çok hobi amaçlı sebzeler yetiştirmek istiyorum. Avakado çekirdeklerimi çimlendirmeye bıraktım bile. Lime'da bakıyorum.
Yurt dışından 30 çeşit çok acı biberin 10'lar lı tohumunu temin ettim. Bir aya elime geçecek. Kendim üretmediğim için paylaşamıyorum sanırım ama isteyen olursa üretebilirsem seneye bende paylaşmak istiyorum.
Ama bunun yanında sebzede edinmek istiyorum.
Bamya, fasulye, salatalık,Maydonoz tohumu edinmek istiyorum.
Tohum paylaşım etkinliğinde istediğiniz tohumlar bulunmakta. Katılımınız ilk yıl olduğu zaman 25 tohuma kadar talepte bulunabiliyorsunuz. İsterseniz elinizde bulunan yetiştirdiğiniz bitkilerden elde edilmiş tohumları buradan paylaşabiliyorsunuz.

Yukarıda bahsedildiği gibi öncelikle adres bilgilerinizi de göndermeniz gerekmekte.

2015-2016 Tohum Paylaşım Etkinliği (Kataloglar) - agaclar.net

http://www.agaclar.net/forum/2015-20...glar/38117.htm

Muda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön