View Single Post
Eski 09-08-2015, 23:45   #1143
gokcegokce
Ağaç Dostu

gokcegokce's Avatar

Giriş Tarihi: 05-03-2012
Ay ay ay sayfaya uğramayalı neler olmuş. Çok tebrikler Hiracım. Daha geçen sene Çınarı sahiplendiğinde bunları hayal eder miydin? Hayat mucizelerle dolu. Yavrulara güzel ömürler dilerim. Çok şanslılar Çınar gibi bir anne senin gibi bir anneanneleri var.
Ben ise çok üzgünüm. Sultan papağanlarımın bakımı artık çok yorucu olmaya başladı benim açımdan. Eşim de 2 ay sonra doğmasını beklediğimiz bebeğimizin paapğanlarımın kepeklerinden rahatsız olacağından endişeleniyordu. Bu nedenle iş yerine götürdü onları. Bana da önceki mubişimin yavrularından birini getirmişti. Pek neşeli bu yavrunun ismini Fıstık koymuştum. Ama dün bebeğin ve benim hastane çantalarını hazırlama çalışmaları sırasında odaya döndüğümde kafesinde ve odada olmadığını gördüm. Hava çok sıcaktı ve kuş da uçmak istesiğini çırpınarak göstermişti. Hatta o kadar sıcak oluyordu ki hayvancık açıldığında vantilatöre yapışıyordu. Neyse yine açtım onu ve uzun perdemizi sıkı sıkı sonuna dek çektim. O ara biraz esinti çıktı ama kaçabileceğini düşünmemiştim. Ama yoktu işte evi aradık taradık. Yok. Uzun bir süre kuş edinmeyeceğim sanırım.

Eklenen Resimler

gokcegokce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön