View Single Post
Eski 08-07-2015, 09:23   #2299
akçabardak
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi münevver48 Mesajı Göster
sevgili akçabardak, liliumların kokusu burnumda, nikotina bak bunun kokusunu merak ediyorum. lisiler kokusuz olduklarını düşünüyorum ama güzelliği baş döndürecek kadar hoş,sözün kısası bahçen yine muhteşem. ellerine sağlık arkadaşım.sevgiler........

Sevgili münevver liliumların kokusunu anlatamam öyle güzel kokuları var ki, gece yatmaya gittiğimde balkon kapısını açar açmaz kokusu odaya yayılıyor, bir müddet oturup hem onları seyrediyorum hem de 2 metre uzağımdan kokularını içime çekiyorum.

Nikotinanın kokusunu hala alabilmiş değilim bu mesajı yazmadan evvel kalkıp bahçeye indim senin için kokladım ama yine bir koku alamadım, hangi saatlerde kokusunu bırakıyor daha keşfedemedim, bitki biraz gölgede o yüzden mi kokusunu bırakmıyor anlayamadım, bazı bitkiler yeterince güneş alırlarsa kokularını bıraktıklarını okumuştum, benim nikotinam yeterince güneşini alamıyor.

Lisilerin kokuları yok ama bazılarında kendine has çok hafif bir koku oluyor. Kokuları olmasa da dediğin gibi güzellikleri yetiyor, sevgiler

Bakarmısın şunların güzelliğine, bunlar sana gitsin arkadaşım.
Name:  DSCF7443.jpg
Views: 295
Size:  40.5 KB

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön