View Single Post
Eski 27-06-2015, 00:17   #814
Resulgur
Ağaç Dostu

Resulgur's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Milla Mesajı Göster
Sevgili lusoari,
İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Dediğin gibi gönlüme göre oldu. Darısı isteyenlerin başına inşallah.
İstanbul'la bağları tamamen kopardım Yeni yerleşim yerimiz Bodrum. Denize yürüme mesafesinde, bahçeli üç katlı, teraslı, iki kocaman teras balkonlu bir ev. Bahçede on bir tane bodrum mandalinası, limon, portakal ağacı var. Ekip dikecek çok fazla yerim var.Evi bahçeye ortalı diyebileceğim bir şekilde yapmışlar. Dört cephe de güneş ve hava alıyor. Anlayacağın sen hediyeleri bol tutu
Yakın zamanda bahçe ve teras sayfası açar resimleri yüklerim. Oradan takip edersin. Dün balkon bitkileri ile uğraştım bu gün bahçe ile uğraşıyorum. Kendime iki gün izin verdim
Eşyaların çoğu duruyor kolilerde ama düşündüm kışlık kıyafetleri çıkarmak mı daha mantıklı yoksa fideleri yerlerine ekmek mi?
Anlayacağın ablan bol bol dökülüp saçılacağı, gönlünce ekip dikeceği bir yere kavuştu. Darısı diğer projelerimizi de gerçekleştirmeye inşallah
Sayın Milla hanım özlettiniz kendinizi gerçekten yeni eviniz hayırlı ugurlu olsun Güle güle oturun neşeniz bol olsun .. en kısa zamanda yeni evinizden paylaşımlarınızı bekliyoruz her şey gönlünüzce olsun saygılar efendim[emoji4]

Ha bu arada sizin çelikler tomurcuklanip yaprak tazeliyor sayfama attım bakarsınız musait olunca .. [emoji12]

Resulgur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön