View Single Post
Eski 06-08-2007, 09:30   #200
cemal.S
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Merhabalar !

Öncelikle şunu belirtmek isterim HOBİ BAHÇESİ PROJESİNE emeği ve yüreği ile katılan herkesi kutluyorum. Çok güzel bir çalışma. Yan tarafta arkadaşlara ait bahçeler olması dahada güzel. Nedenmi bakın anlatayım. Eğer yanyana bahçeler olursa çeşit çoğalır böylece tekerlek yapacak kabak seçme sayısı artar. Elinizde ekmeğiniz sıcaksa bir bahçeden diğer bahçeye geçerken yenilecek kıvama gelir. Tabii tuzunuz yoksa diğer bahçedeki gölgelikte bir yerlerde saklamışlardır gider bulursunuz.
Sevgili aybala inanın kabaklarınızı ben aşırmadım ben Sevgili Todorunkileri aşırmayı düşünüyorum arabama teker yapmak için sakın duymasın. ONLARIDA YERİNDEN KALDIRMAK İÇİN VİNÇ GEREKECEK. Ancak bir şekilde çözerim biliyorsunuz çözümsüz problem yoktur. Domateslere gelince ben hakkımı isterim yoksa gelince nanelerinizi bilinçli olarak Yılmaz beyle berabar bende çiynerim. Haberiniz olsun. Salıncakları kontrol etmişler kimi kandırıyorsunuz şuna çalışmadık kaytardık deseniz daha iyi olmazmı. Hamak pek rahat gözüküyor arkadaş uyuyormu ne ?
Sahi terlikler Gezerinmi merak ettim doğrusu.

Hepinize saygılarımı sunuyorum.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön