View Single Post
Eski 03-06-2015, 20:56   #38
durdu
Ağaç Dostu

durdu's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2013
selamlar,
Nasıl görünüyor yeni misafirlerimiz hepsi saglıklı hepsi güzel güzel büyüyor. Ama yine çok tehlikeli durumlar atlattık. Başka kafesteydiler yıkanmayı çok seviyorlar yıkanmış ve kuruyamamışlar içlerinden ikisi ölecek gibiydiler. Yem vermeye indiğimizde gördük bir hafta önce, üşümüş donmuş hemen aldım karnıma koydum iki saat oturmak bu yıl bana düştü çünkü kızım okulda. Donmuş yavruyu elime alınca onun avucumdaki gözlerini kapatıp beyazını gördüğüm anki korkumu anlatamam size ölücek diye hemen saç kurutma makinasını getirdim yaklaştırmadan uzaktan kurutmaya aynı anda karnımda tutuyorum. sıcak sıcak olunca sırtları tüyleri kuruyunca yavaş yavaş gözleri açıldı kıpırdanmaya başladı sonrada canlandı biraz ve hayata tutundu. Şuan yaşıyor dokuzu da hayatta saglıklı yakında yavaş yavaş dışarı salınıp dogaya alışacaklar akşamları tekrar kafeslerinde duracak ve ne zaman güçlendiler uçup dogada yaşamaya başlıyacaklar.
Eşim ve benim şuanki tek dilegimiz dokuzunuda havada görmek ve gaklayarak onları geri çagırmak. Umarımki görürüz....
saygılarımla

durdu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön