View Single Post
Eski 02-06-2015, 12:48   #570
bay tömürcek
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gokcegokce Mesajı Göster
Ben kolayladım inşallah dersleri. Geçen hafta 2 dersin finalini yaptım. Bu hafta da diğerlerini yaptım mı bitti inşallah. Küpeliye ben de şaştım ya. Aslında ben geçen sene Kırklareli'nde edindiğim nar çiçeği rengi açan değişik küpeli sanmıştım alırken ama klasik çıktı. Bir farkla çiçeklenmesi aynı onun gibi öbek öbek oldu. Hmm bensiz Tarilmak yaptın ha! İyi yapmışsın bulduğuna sevindim yerini kolay zaten. O gübreden yap 15 günde 1 faydasını göreceksin ablacım. Eee sakız sardunya çelikleri nolcak almıcak mısın onları? Benim de güllerim fena kırmızı örümcek saldırısında. Küpelere de bitler geliyor. Arap sabunu küpelerimde işe yaradı ama güllerde tık yok. Böyle işte... Herkese hayırlı kandiller...
Abla bayramyerine tavuğuma yem almaya gitmiştim oraya kadar gitmişken oraya da uğrayayım dedim. Sakız sardunya çeliklerini alırım abla, ben de sana yumurtalarını veririm. Hem de güllerin için şu aldığım ilaçtan getireyim içinde çok fazla var bitmez asla o, sana getireyim ondan biran önce ilaçla çiçeklerini gökçe abla ben bugün bitli olan herşeyi ilaçladım.

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön