View Single Post
Eski 18-05-2015, 12:03   #41
Müjgan
Ağaç Dostu

Müjgan's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2004
Şimdi konuyu toparlayacak olursak... (geciktiğimizin farkındayım ama makul nedenlerim vardı)
30 Mayıs 2015 Cumartesi günü Ankara üniversitesi Fen Fakültesi bahçesinde yer alan, daha önce de bazı toplantılarımızı yaptığımız Keyifli Bahçe'de buluşacağız. Buluşacağız diyorum, çünkü tanışma faslını agaclar.net'e yakışır bir biçimde başlatma fikri bana çok cazip geldi, eminim bu fikri siz de beğenirsiniz.

Bu gün Fakültedeki Herbaryum'un müdürü Herbaryum'la görüştüm. Kendisi Ankara dışında ama o gün için bize Keyifli Bahçeden bir randevu alacak. 30 Mayıs günü Kırsal Çevre Derneğinin 24. dendroloji okulu etkinliği çerçevesinde saat 15.30-17.00 arasındaki saatlerde, kendisi eğitime katılan öğrencilere herbaryumu gezdirip, tanıtacak. Bu etkinliğe katılmak çoğumuza cazip gelebilir diye düşünüyorum. Ayrıca yine o gün saat 13.15-14.15 saatleri arasında da yine aynı Fakülte'de Hasan Torlak'ın benim keyifle takip ettiğim hoş tarzı ile "Ağaç ve ağaççıkların kültürümüzdeki yeri" konulu bir sunumu var. Bu etkinliklerin ikisine de ya da sadece tercih edilecek birisine katılma şansımız var. Salondaki kontenjan sorunu için Kırsal Çevre Derneği başkanı Gürkan bey ile de görüştüm. Yer sıkıntılarının olmadığını ifade ettiler.

Şimdi bu durumda önerilerinizi beklemekteyim

Müjgan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön