View Single Post
Eski 16-05-2015, 23:21   #2000
bay tömürcek
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gokcegokce Mesajı Göster
Aman ha vazgeçmek yok! Daha benim minik seni örnek alıcak bak bitki ve hayvan sevgisi konusunda. Ayrıca bizim mubişleri de sahiplendiricem inşallah sana.

Ben de bazen sorumluluklarından dolayı sıkılıyorum ama onlar bana arkadaş oluyor ne yapayım vazgeçemiyorum. Geçen sene kuşların 10 gün aç kalmışlar emanet ettiğimiz kişi bakamamış. Dua ede ede gittim buradan Kırklareline yaşıyor olsunlar lütfen diye. Seni çok iyi anlıyorum bu nedenle. Ben olmazsam eşim o da olmazsa ailem Denizlideyiz, bir sıkıntı olursa birimizden birimiz yardımcı oluruz sakın yardım istemekten çekinme.
Önce Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin abla sonrasında alıştırırız yavaş yavaş miniği de Mubişleri sabırsızlıkla bekliyorum abla umarım ben de onların miniklerini alırım kucağıma Bıldırcınlarımı çiftleşirken gördüm bugün nasıl mutlu oldum bıcır bıcırlar inşallah yumurtlamaya başlar dişi

İnşallah bi sıkıntı olmaz ablacım da eğer olursa yardım istemekten çekinmem söz. Aynı şekilde siz de öyle gökçe abla elimden gelicek bişey olursa seve seve yaparım

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön