View Single Post
Eski 16-05-2015, 14:51   #36
durdu
Ağaç Dostu

durdu's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2013
Selam,
hani bir şarkı varya Rahmetli Kayahan nın Bana hep hasret düştü dİye ....Biz ailecek hasret çekmelere doyamıyoruz sanırım **** nedense gelip bizi buluyor...Yine heyacan dolu bir maceraya başlıyoruz. Dün itibariyle evimize misafirler geldi biz bakıp büyütüp dogaya salmaya sevdalıyız ama insanlar bakamayacakları hayvanlara sahip olmayı ne çok istiyorlar...Akşam üstü eşim elinde bir kutuyla geldi. Köyde Kasabadan gelen Atatürk Heykeli var onu köy meydanına yerleştiriyorlar.. Eşimde orda yardım ediyor artık bu köyde yaşadığımıza göre imeceye katılmak gerek dimi.... Uzatmayayım eşimin getirdiği kutuda tam dokuz tane ANGUT yavrusu vardı.... Yani dostlar sizin anlıyacağınız yeni yavrularımızı bakıp büyütüp gaklayıp dogaya salma maceramız yeniden başlıyor....Neden Şimdiden salmadığımızı sorarsanız anne babası nerde bilmiyorum...Ve geceleri buraları hala soguk ve yavrular çok savunmasız başlarına herşey gelebilir...bize gelmeleri onların yaşama şansları ayrıca dogaya geri kazanılma olanakları umarım hiç bir kayıp vermeden dokuzunuda bu yıl kazandırabiliriz...resimleri henüz çekmedim çekince koyarım...
selamlar saygılar

durdu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön