View Single Post
Eski 09-05-2015, 20:30   #66
erkanbey
Ağaç Dostu

erkanbey's Avatar

Giriş Tarihi: 14-08-2013
Selam dostlar benim bir boru düzeneğinde çileklerim var en üste toprak sertleşmesin veya akmasın diye çakıl taşı koydum ne olduysa ondan sonra oldu en üstteki dibinde taş olan çiçeklerim örümceklenmeye başladı bildiğiniz küçük küçük örümcek ağda kurmuşlar sallanıyorlar karşı beri ortadaki borunun içi boş o sulama borusu onun içine doğruda sarkmışlar ağlar örmüşler unlu bit değiller orası kesin ama ben arap sabunlu karışımı yaptım vurdum üsttekilere alta doğru vurmadım çünkü tam meyve vermeye başladılar bu karışım bunlarda işe yarar mı acaba yararsa ne kadar zamanda belli eder kendini?Birde arap suyu zeytinyağ sarımsak bu çileği yıkasak tadı düzelir mi nasıl yiyecez bakalım.Çok sulamadan mı oldu acaba diye 4-5 gündür sulamadımda bu seferde sanki yapraklar su ver der gibi oldu bunlar çok sulamadan olan bişey deil sanırım.Resimlerle detaylandırayım.
Not:Karışımı yapıp hemen kullandım bekletmem gerekirmiydi birde saat 16.00 civarı vurdum güneş vardı bir sorun olmaz değil mi?Birde yarında vurayım mı?

Eklenen Resimler

erkanbey Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön