View Single Post
Eski 06-05-2015, 12:04   #313
erkanbey
Ağaç Dostu

erkanbey's Avatar

Giriş Tarihi: 14-08-2013
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz ortadaki boru anlattığım gibi içine su koyacağımız boru içinin doldurulmasının bence hiç bir faydası olmaz delikler tıkanırsa nasıl açmayı düşünüyorsun?Böyle bir düzeneği kurarken defalarca her ayrıntıyı düşünmeni tavsiye ederim ben kendi yaptığımı anlattım %95 oranındada başarılı şu anda ama siz dahada geliştirebilirsiniz ama yapacağınız hamleyi iyi düşünün o düzeneği tekrar sökmek yapmaktan kat ve kat daha zor olacaktır emin olun.Çilek fiyatına gelince inanın pazarda 1 tl olsa bile farketmez kendi çileklerinizin tadına bakınca anlayacaksınız doğal bir ürün ne kadar lezzetli olur daha doğrusu yemeye bile kıyamayacaksınız.Zamanına gelince eğer fide bulabiliyorsanız her an dikebilirsiniz sorun olmaz yediveren fidesi bulun bence yaz içinde üründe alırsınız sadece diktiğinizde tek yaprak bırakın çiçek varsa koparın köke kuvvet versin şu andada dikebilirsiniz bence sizi biraz daha heyecanlandırayim bari şu anki resmini çekip atıyorum hemen.Bu sene yaz geç geldi yeni yeni oluyorlar daha kıyıpta tadına bakamadım

Eklenen Resimler

erkanbey Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön