View Single Post
Eski 22-02-2015, 16:10   #196
Muda
Ağaç Dostu

Muda's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Okuduklarıma göre ceviz yetiştirecek nitelikte toprağım olmamasına rağmen ben de arkadaşlarımızın başından geçenleri, tecrübelerini ilgi ile okuyordum. Ceviz dikilmesi tavsiye edilmesine rağmen ceviz dikmek için yeterli toprak derinliğinin olmadığını sizin yazdıklarınızdan öğrenmiştim. Ne olursa olsun diye bu yıl en fazla toprağın olduğu yere burada yetişen yerli ceviz diktim. Fidan yerine en azından kuraklığa daha dayanıklı olması için. Çeşit olması açısından.

İnsanların en iyi yaptığı şey eleştiri. Uygulama ise çok zor. Araştıran, dünyadaki yenilikleri uygulama ile birleştiren insanlar çok şey değiştirebiliyor. Bilmediğim çok şeyi burada yazan arkadaşlardan öğrendim. Sitede yazılanlar ve resimlerden benim bulunduğum yerde olan ancak bilinmeyen bakla zınıyı tanıdım, mücadelesini öğrendim. Şimdi onu başkalarına anlatıyorum. Bunun gibi bir sürü şeyi paylaştıkça değerlendirenler mutlaka çıkıyor. Halen diziler gibi eski hali ve sonraki hallerini görmek insana kendi yetiştirmiş gibi haz veriyor. Sitede kayıtlı üyesinin çok üstünde kişi tarafından yapılan paylaşımlar takip ediliyor. Kartopunun çığı oluşturduğu gibi bilgi ve tecrübe de katlanarak çoğalıyor. Umarım siz ve diğer bu şekilde olan arkadaşlar paylaşımlarına devam eder.

Muda Çevrimdışı   Başa Dön