Konu: Nergis
View Single Post
Eski 05-02-2015, 23:20   #2506
pria
Ağaç Dostu.

pria's Avatar

Giriş Tarihi: 06-08-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tabus Mesajı Göster
Yine lafınızı sokuşturmuşsunuz..
Son olarak.#2503 sayılı gönderinizle:

Doğrudan olmasa da 'laf yerine ulaşır ' misali saldırıya devam etmişsiniz.
PAPER WHITE 'ZIVA' konusunda kesinlikle YANLIŞINIZ var, ısrar etmeyin.

Sn pria siz, sadece bir nergisi sevmiş olmakla bile benim sevgimi kazanmışken, ne diyeyim, siz iflah olmaz...(tam ve doğru kelimeyi bulamadım bulursam yazarım) kalbinizi kırmak istemem ama; size haksızlık etMEdiğimi kesinleştirdiniz. Sağolun var olun. Ama lütfen artık kesin şu göndermeleri, başka insanlar üzerinden işlemeleri, doğrudan yazın.Hatta burayı bu şekliyle siz meşgul etmeyin, ben de etmeyeyim,özelime yazın, size emailimi facebookumu vereyim oraya yazın.. Asıl doğrusu devam etmeyin haksızlığınız artar.
Cevap vermeğe bile değer bulmuyorum bu sözlerinizi..ve sizinle ne facebook sayfanızda ne de e-mail adresinize yazarak bilgi yarışması yapmaya da niyetim yok..
Tartışma ortamı sadece burasıdır benim için..

Sizin bu gereksiz ve temeli olmayan polemikleriniz ve oldukça ağır kelime ve ithamlarınız üzerine bugün bana özelden mesaj gönderen üyelerimizden biri ''...hiç canınınızı sıkmayın o yazılar için.Bir kişi öyle düşünüyorsa yüz kişi onun tersini düşünüyor. Siz bu forumun değerisiniz.'' diye yazmış..Sağolsunlar, onlar sizin neden olduğunuz üzüntümü paylaşıp teselli etmeğe çalışıyorlar..

Ben çirkin kelimelerin esiri değil, güzel ve mantıklı kelimelerin efendisi olmaya çalışan bir garibim.
Takdir bu tartışmaları izleyen üyelerindir.

Durum budur.
Nokta.

Düzenleyen pria : 05-02-2015 saat 23:56
pria Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön