View Single Post
Eski 22-01-2015, 22:30   #45
Milla
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Sevgili Tilki Mete,
Helallik verdiğin için teşekkür ederim )
Senin de dediğin gibi iki seneye yayabileceğimi düşündüğümü yazdım. Düştü yarıya. Onu da geçtim neden çok fazla çeşit tohuma bakamayayım. Benim sadece salonda 300' e yakın mini saksım var. Kapalı balkon, mutfak ve açık balkonda da bundan daha fazlası.
Bol vaktim var, hiç işim yok, çok keyif alıyorum, her gün onları tek tek gözden geçirmezsem rahat edemem, şu anda çeşitli internet sitelerinden hala almayı düşündüğüm, eve gidince sipariş vereceğim tohumlar var, yurt dışından ilkbaharda gelecek soğan ve tohumlarım var, evde en az bunlar kadar bana ait tohum var, cemrelerle birlikte çeliklerini alacağım bitkiler var, edinmek istediğim fidanlar var.
En önemlisi kendime ait planlarım var. Bilmiyorum istersem her şeyle baş edebileceğimi anlatabildim mi?
Ben de seninle her zaman ne dilersen paylaşırım. Bende yoksa da edinmeye çalışır araştırırım.
Laf aramızda bu seyahatte iki fideyi perlite dikip arabaya koydum bile ) Birisinin sarı yasemin olduğunu sanıyorum, diğeri bir sukulent ama adını bilmiyorum. Bir de bu gün yolda Çandarlı kırsalında nergise benzeyen bir bitkinin tohumlarını aldım onu da araştırıyorum )

Milla Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön