View Single Post
Eski 26-07-2007, 20:08   #28
XtrmPrgrmmr
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 26-07-2007
Oncelikle cok tesekkurler,

Tum forumda cok onemli bir hosgoru, yardimseverlik ve dostluk hissi var. Bu yuzden daha cok dikkat etmeye calisiyorum kendime. Burada cok guzel bir ortam kurmussunuz kendinize. Bunu bozmadan araniza katilmak icin elimden geleni yapiyorum.

Malzeme konusunu anladım. İlk etapta malzeme almıyorum. Atolyede ortaklaşa alınmayacak, bireysel lazım olacak malzemeyi, atolye günü belirlenince sanırım yazacaksınız.

Fidan konusuna gelince de, fidan çeşitlerini okumaya başladım. Bir yandan da sulama metodlarını okuyarak öğreniyorum.

Ancak kafama birşey takıldı. Fidan seçimi konusunda, sürekli bir dış mekan ağacı sözü geçiyor. Ve benim çalışacağım alana uygun bir ağaç göremedim. Eğer ben göremedim ve sizi kendime özel bir çözüm için yoruyorsam özür dilerim. Ama Buca Tınaztepe dağında ( ) odamda yapacağım bir çalışma için sanırım dış mekana uygun ağaçlar uygun olmayacaktır. ( Bu arada odam çok yoğun güneş alıyor. )

Tekrar yardımlarınız ve sabrınız için teşekkürler,

Bundan sonra fidanımı alıp sulamayı öğrenip atolye gününe kadar sizi rahat bırakmaya çalışacağım. Yani deneyeceğim en azından

XtrmPrgrmmr Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön