Konu: Nergis
View Single Post
Eski 04-01-2015, 22:52   #2322
casperia
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-01-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi pria Mesajı Göster
Geçenlerde bir ara ecnebi sitelerini gezerken ilkbahar soğanlarının ''favori'' listesinde ''Erlicheer'' nergislerin listebaşı olarak gösterildiğine tanık oldum birkaç yerde..
Şimdi yine bazı üyeler benim reklam yaptığımı ve kendi nergislerimi methettiğimi sanacaklar ama gerçek bu..
Ben gerçeği yazmak zorundayım..
Erlicheer türü nergisler tüm olumlu ve çarpıcı özellikleriyle bu övgüyü hakediyor..
Onları sizlere kazandırdığım için gurur bile duyuyorum..

Bakınız, ben iki yıldan beri çok çileli yollardan, uzun uğraşlarla dünyada yoğun kokulu olan ve tescilli tüm nergis türlerini Allah'a şükür edindim..
Bundan çok mutluyum..Şu an elimde 18 yoğun kokulu nergis türü var..İnşallah bu güzel ve nadide türlerle de ülkem insanı birgün tanışacak..Ülkem değerli türleri kazanmış olacak..Ben bunun temelini atacağım, yayacağım, genç arkadaşlarım da inşallah bunları daha da çoğaltıp ileriki yıllarda belki de yurtdışına satacak konuma gelecekler..

Beni izlemeğe devam edin diyebiliyorum sadece..
Gayret benden, takdir sizlerden..

Belki sadece nergis ile ilgili bir kitap bile yazabilirim..Çünkü 18 güzel türle ilgili çok tecrübem olacak..Bunları da aktarmayı isterim..Daha şimdiden ''word dosyasına'' fotoğraflar dahil herşeyi yazıp ekliyorum gün gün..

sayın pria .. sırf bu mesaj yüzünden gaza gelip amerika'dan bu nergislerden sipariş ettim
Bakalım ne zaman elimde olur. şubat 15 -20 si gibi gelir sanırım.

casperia Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön