Konu: Nergis
View Single Post
Eski 22-12-2014, 17:04   #2247
hocam100
Ağaç Dostu

hocam100's Avatar

Giriş Tarihi: 06-10-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi pria Mesajı Göster
Yazışmalar üzerine, sn. Hocam100 telefon etti..Biz yıllardan beri onunla çok rahat konuşan iki dost olduk her zaman..Uzun uzun sohbet ettik..Hayrettin Karaman hocası olduğu için facebook sayfasına taşımış onun yazısını..Ben de ''bula bula onu mu buldun, ne değerli din adamları var, onların yazılarını al face sayfana, zevkle okuyayım ben de '' diye takılmadan edemedim yine de
Yanlış anlamaları önlemek için rica etti, 2 fotoğraf ile onun facebook linklerini mesajlarımdan sildim..
Eski dostuz biz onunla..
Asla birbirimizi rencide edip kırmak gibi bir lüksümüz olmadı.
Tartışmak kavga etmek anlamını taşımaz bizler için.

Öyle değil mi Mevlut Bey ? )
Evet arkadaşlar yanlış anlaşılmaları önlemek bu konunun daha fazla uzamasını önlemek adına Adnan bey ile konuyu telefonda görüştük. Forumun belki de en çok bu konu ile ilgili yazı yazan bizler olarak, tartışmayı sona erdirdik. Sonuç olarak bizler birer faniyiz arkamızda hoş bir sada bırakmak için çalışmalıyız.Burada da nergisler için yazıyoruz. Karaburun nergisi de güzel bir tür Adnan Beyin türü de.İkisi için deneme çalışmaları yapıyoruz.Sonuçları burada paylaşıyoruz.Bu böyle devam etmelidir.Face girmek isteyen yine girsin.Forumumuzda dostluk kardeşlik doğa, insan sevgisi eksik olmasın.Sonuç olarak son sözüm;Yunus Emre değişiyle ''Yaratılanı sevelim Yaratandan ötürü''.Saygılarımla.

Düzenleyen hocam100 : 22-12-2014 saat 21:40 Neden: imla hatası.
hocam100 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön