View Single Post
Eski 03-11-2014, 18:28   #27
YeniBON
Ağaç Dostu

YeniBON's Avatar

Giriş Tarihi: 08-10-2011
çiçek fuarı davetiye talep listesi

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniBON Mesajı Göster
Arkadaşlar Çiçek Fuarına katılmak ve davetiye almak isteyen arkadaşlar için aşağıdaki basit şartlarını belirttiğim uygulamanın herkes için kolay, zahmetsiz ve ucuz olduğunu gördüğümden liste tespiti için çalışmayı başlatıyorum.

1-) Fuara katılmak isteyen üyelerimiz kullanıcı adlarını ve yanına parantez içinde istedikleri davetiye sayısını bu mesajın altına sıra numarası koyarak yazacak.

2-) Bu işlemden sonra üyemiz kullanıcı, gerçek ad-soyadı, telefon numarası ve adresi özel mesajla bana gönderecek.

3-) Talepler Kasım 16'sına kadar devam edecek.

4-) Ben de gelen talepler doğrultusunda düzenleyen firmadan davetiyeleri isteyeceğim.

5-) Davetiyelerin bana gelmesinden sonra, isteklilere istedikleri miktar davetiyeyi yaklaşık 2,50.- TL kargo bedelini ( PTT KARGO, kitap olarak aklımda kalan en düşük rakam )kendileri ödemek şartıyla göndereceğim.

Bu şekilde İstanbul içi ve dışından fuara katılacak arkadaşlar hiç vakit, para kaybetmeden davetiye sahibi olacaklar.

Bu çalışmalar sonrası içinde, istekte bulunup davetiye gönderdiğim arkadaşlar kargoyu almaz, geri gönderirlerse isimlerini de burada paylaşacağım.

Aslında Tohum Paylaşım Etkinliği gibi. Saygıdeğer MeyveliTepe'nin de bu konuda ki yorumlarını bekliyorum.

ÇİÇEK FUARI İÇİN DAVETİYE İSTEYENLER LİSTESİ

1-) pembefil (4 Adet)
2-) bursaci ( 2 Adet )

Düzenleyen YeniBON : 04-11-2014 saat 09:09 Neden: Bilgi eklemesi.
YeniBON Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön