View Single Post
Eski 02-11-2014, 17:54   #888
Fatih
Ağaç Dostu

Fatih's Avatar

Giriş Tarihi: 14-12-2008
Sevgili Maya o kadar şımarık ve oyuncular ki anlatamam ısırılmadık yer kalmıyor ama olsun gayet hoş oynuyoruz.

Daha önce okuduklarımdan yola çıkarak yorum yapmak istiyorum bende. Kuş almadan önce çok araştırma yapmış ve karar vermiştim. Karar aşamasını iki gün beklemiştim araştırma aşaması da aynı iki gün içinde oldu. Pek çok kaynak yoktu ama yine de sindire sindire okumuştum.

Kaynaklarda eşe atılan kuşlarda özellikle erkek kuş sizden uzaklaşıyor ve eşine daha da bağlanıyor diye geçiyordu. Benim Sarı'da bu hiç böyle olmadı. Yani eşine de ilgili ama benden de fazla kopmadı hatta arada ilk öğrendiği şapşal kelimesini de söylüyor ama daha fazlasını öğretmedim ona. Diğerleriyle fazla ilgilenmedim aslında çünkü genelde hediye ve eşli olarak geldiler. Eşli çiftlerde ise dişiler oldukça hırçın ama yavrular bana alıştıktan sonra anne ve babaları da ellime gelmeye yem yemeye başladılar.

Eğer yanına eş almaya kesin karar verirseniz Blue'yu da alıp gidin. Orda eşini kendisi seçsin.

Bu akşam bana da bir tane prenses gelecek. Ele alışık ve konuşan bir prenses bildiğim kadarıyla. Canlı örnek kısaca.

Fatih Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön