View Single Post
Eski 25-08-2014, 16:48   #148
jinekolog1959
Ağaç Dostu

jinekolog1959's Avatar

Giriş Tarihi: 01-03-2013
Merhaba Sn.Cev

Haklısınız, ben Ankara'nın ÇATAK kapsamında olmadığını 2010 tarihli bir yazıda okumuşum, uyarınız üzerine yeniden baktım ve 2011'de kapsama alındığını öğrendim. Ancak sanırım bütün il kapsama alınmıyor ve belli bölgeler, belli köyler programa dahil ediliyor. Ankara'da hangi ilçelerde, hangi köylerin destek kapsamında olduğunu Polatlı İlçe Tarım'dan bir soruşturacağım.

Gerek forumda, gerekse özel mesajla bahçemi görmek istediğini belirten pek çok kişi oluyor.Şu anda bahçemde misafirlerimi ağırlayabileceğim, sohbet edebileceğim, bir bardak çay ikram edebileceğim bir ağaç gölgesi bile yok. Verandalı küçük bir konteyner ev için planlamamı yaptım, yerini hazırladım, yeraltından elektrik ve su hattını çektim. Kısmet olursa gelecek yaz bahçemde ziyaretçilerimi kabul edebileceğim. O zamana kadar sohbetlerimizi forum üzerinden yürütebiliriz. Ya da dilerseniz tanışma ve sohbet için Ankara Çayyolu'ndaki evimin bahçesine buyurun. Geleceğiniz haftasonu özelden cep telefonumu alıp beni arayabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın.

jinekolog1959 Çevrimdışı   Başa Dön