View Single Post
Eski 19-08-2014, 11:13   #108
serhatb
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 19-05-2014
volkan ve kudret tezel beylerin verdiği gazla 20 ve 30 litrelik iki derin kapta olaya başladım. 2 buyuk fide 10 adet te kucuk fide suya bırakıldı gelen besin eriyiğini o kadar çok okudumki saflıgımdan 10 lt suya 100 cc eklemem gereken besin eriğini 10 cc eklemişim hemen kudret abinin kapıyı çaldım 2 gundur bu fideler neden uzamadı büyümedi diye hep aynı boyda bekliyo diye " cehalet VALLAHİ çok kötü şey " sanki besin eriğine fideyi koyunca ertesi gün domates vermesi gerekiyormuş gibi gönlümde bir beklenti oldu. Beklememde normal neredeyse tüm topraksız tarım forumunda her gün 3-5 cm uzadı yazıyolar. Neyse su temizlenerek yeni bir uygulama ile kımete bu gun maruluda ekleyerek marul & domates ikiliinden oluşan bir ekiple yola başlayacağım. Yakında umarım sizlerle fotograflarımı paylaşırım. 40 yaşımda başıma iş mi aldım bilmiyorum ama bu kadar iyi niyetli arkadaşın oldugu bir forumda da bu işe başlamasak ayıp olurdu diye düşünüyorum. Volkan beyin sitemini kuracam kısmetse dev domatez ağaçları ile Rusya ya evimin balkonundan domates satacam kısmetse. "oglum cıksınlarda domatezler şu ambargoyu delelim dedi" ))) en kısa zamanda siz dostlarla tekrar görüşmek umudu ile Rabbim gönlünüzden & Gönlümüzden geçenleri hakkımızda hayırlı kılsın diyerek şimdilik yanınızdan ayrılıyoum. Görüşmek dileği ile

serhatb Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön