View Single Post
Eski 21-07-2014, 13:45   #9
İsmail Kuzucu
Ağaç Dostu

İsmail Kuzucu's Avatar

Giriş Tarihi: 13-01-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi limon_sever Mesajı Göster
Sayın birnefestoprak,

Kataloglar sayfasında Anatohum başlığı altında şu ayrıntıyı biraz detaylandırabilir misiniz?

Yani burdaki başvuru formuna neden gerek duyuyorsunuz? İçeriği ve amacı nedir?

Amacımız geleneksel tohumları yetiştirmek, çoğaltmak, dağıtmak ve devamlılığını sağlamaksa neden böyle bir şeye ihtiyaç duydunuz?

Ben şunuda demek istiyorum...

Tohum paylaşan her üye, talepte bulunan üyelere başvuru formu dağıtıp kriterlere uymayanlara talepte bulundukları tohumları yetiştiremezsiniz mi demeli..!

Etkinliğin esaslarında geçen tohum talebinde bulunan üyelere insiyatifiniz doğrultusunda gönderme yapılabileceğidir. Başvuru formu doldurtup kriter aramak, Anatohum başlığının etkinlikle bağdaşmayan başka bir amacı olduğu hissi uyandırıyor.
Sayın limon_sever'e katılıyorum, Sayın birnefestoprak belki konu doğru bir yoldur fakat etkinlikte belirli bir standart yok mu? Herkesin konusu ve mesajların belirleri kısımları aynı. Ama sizinkinde başka isteklerde var.

Sizinkisi proje içinde proje oluşturmak gibi olmuş. Bu bölümün sadece etkinlik için kullanılması gerektiğini düşünüyorum, Ana Tohum projesi için diğer başlıklarda konu açılabilir.

İsmail Kuzucu Çevrimdışı   Başa Dön