View Single Post
Eski 20-07-2014, 21:49   #166
Ritulan
Ağaç Dostu

Ritulan's Avatar

Giriş Tarihi: 20-05-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Seabert74 Mesajı Göster
Mesajları okudum, okudum da, ne cevap yazmak, ne de fotografını yüklemek içimden gelmedi..

Toplamda 5 minik yavruyu bir saksıya topladım, en iyi durumda olanlar onlar.. Yavru durumdakilerin diğerlerini kaybettim..

Lithops julii fulleri rouxii bölünüyordu, durumu kötü, sanırım kurtulamayacak. Yavru da hasar görmüş çünkü..

Lithops olivacea bölünüyordu, hatta ikiz geliyordu hatırlarsanız.. Umarım kurtulur, yavrular fena görünmüyor ama, alt gövde bayagı hasarlı... ??

Lithops aucampiae eunicea ; bölünecek gibi lob aralıgı açılırken başımıza bu geldi.. Sanırım şokta.. Gövde hasarlı tabi...

Pleiospilos neliler ; 4 taneden 2 tanesi hayatta . Umarım toparlarlar..

Fotograf yüklemek istemiyorum, cidden moralim cok bozuk, oturdum agladım hallerine.. Kendi ellerimle öldürmüş gibi hissediyorum..

Vicdan azabımı hafifletmek için yerlerine yenilerini aldım dün.. Bulundukları yere her bakışımda suçluluk duygum depreşiyordu..

Bu seferkileri henüz ayırmadım.. Yerlerine alışsınlar biraz bakalım..
Sevgili seabert,bendeki karasmontanalar sıkışıklık nedeniyle çoğunda yara vardı gördüğüm kadarıyla sizinkilerde çok sıkışık.ben o saksıdan çok sıkıntı yaşıyorum keşke almasaydım dedirtti.dikkat edin sizinkilerde yara olmasın.

Ritulan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön