View Single Post
Eski 16-07-2014, 07:40   #1224
tWoFuNN
Ağaçsever

tWoFuNN's Avatar

Giriş Tarihi: 14-01-2013
Sayın hka,
20-20-20 + ME gübresi ile bitkilerinizin hem makro besin elementi olan azot,fosfor ve potasyum ihtiyacını karşılarken hem de mikro besin elementi olan demir, çinko, bor, mangan elementlerini içerisinde barındırdığından çok iyi harmanlanmış bir gübredir. Katlı çilek diye forumda aratırsanız benim çalışmalarımı göreceksiniz. Ben de 20-20-20 + ME gübresini kullanıyorum. Hem çileklerimde hem de diğer sebzelerimde, fasülyelerimde. Veriminden çok memnunum. Lakin bu gübre çoğu yerde bulunmuyor. Tarım marketlerde aynı işlevdeki yaprak gübreleri 30-35 lira iken bu gübre çok daha ucuz. Toros gübre ve solucan gübre markalarının bu gübreyi ürettiğinin biliyorum. Eğer bulamazsanız ben buradan alır gönderimini yaparım. DAMLA SULAMA-YAPRAK GÜBRESİ 20-20-20 + ME - Bahçe Malzemeleri sahibinden.com'da - 171504757 Bu adres de benim ilanım. Ayrıca hayvan gübresi kullanırken kükürt ile karıştırarak kullanıyorum ben. Size de tavsiye ederim. Diğer ilanlarım bölümüne tıklayarak diğer satıştaki ürünlerime de bakabilirsiniz. Kolaylıklar diliyorum.

tWoFuNN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön