View Single Post
Eski 30-05-2014, 15:19   #50
Yaprak Güzeli
Ağaçsever

Yaprak Güzeli's Avatar

Giriş Tarihi: 20-05-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi özlemsoylu Mesajı Göster
sevgili Yaprakgüzeli ,harika çiçekleriniz var maşşalh diyelimm hiç bu kadar renkde sardunya görmemişdim bende cok severim ama sizinkiler ayrı bi güzell ilk bakdığımda lampranthus çiçeğinize bayıldım hemen halk pazarına çiçekcime gittim fakat bulamadım üstelik çiçekcim bilemedi bile nerden bulabilirim acaba ? sevgilerr...
Buna üzüldüm sevgili Özlem Soylu çünkü biz de bunları pazardaki bir çiçekçiden aldık geçen sene. Hatta şimdi keşke turuncu ve sarısından da almış olsaydık diye hayıflanıyoruz; çünkü bu sene sadece pembesinden bulabildik. Pazarda da tek bir kişi satıyordu zaten. Yaygın bir çiçek değil anladığım kadarıyla. Zaten öyle olsa Türkçe bir ismi olurdu mutlaka.

Denk geldiğiniz çiçekçilere bakının siz yine de. Acem halısı diye de sorun çünkü çok karıştırılıyor. Bir de internet üzerinden satışı var mı bakalım. Olmadı ben de denk gelirsem alırım birkaç fide ve bir şekilde size ulaştırmaya çalışırım. Bir de açık pembesinden tohum almaya çalışacağım. Artık nasıl tutturursak. Bu güzellik için değer...

Sevgiler size de.

Yaprak Güzeli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön