View Single Post
Eski 22-05-2014, 19:27   #30
Kudret Tezel
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 29-07-2007
Sevgili arkadaşlar öncelikle buradab büyük bir özveri ile parasını, emeğini,gönlünü bu işe koyan Mehmet Can arkadaşımızı kutlarım. Bugün kargo gelmiş,eve geldiğimde bundan yaklaşık 20 dakika kadar önce bir heyecanla açtım ve tattım. Bu arada ambalaja gösterdiği özenden dolayıda teşekkür ederimhasarsız elime ulaştı. İnsan kendi yetiştirdiği zaman başka oluyor, hani kuzguna yavrusu anka görülürmüş ya ama inanın hiç abartı payı yok. İnanın samimiyetimle söylüyorum çok uzun zamandır buralardan aldığımız çileklerden çok ama çok farklı. Gerçekten çilek yedik demeye değiyor. Şimdi gelelim madalyonun öbür yüzüne, bu başarı kimindir?. Ne sadece Mehmet can ın ne sadece Benim dir Hayır arkadaşlar bu başarı hepimizin. bu başarı agaclar. net sitesinindir. Topraksız tarın forumu nun dur. Elinden geldiğince yaptıklarını paylaşan ama doğru ama yanlış fikir üreten topraksız tarıma gönül veren tüm arkadaşlarımızın başarısıdır. Zira herkes üzerine düşeni yapmıştır. Mehmet Can arkadaşlarına güvenerek bir yatırım yapmıştır.
Bütün arkadaşlarımız elinden geldiğince bilgilerini paylaşıp yol göstermeye çalışmışlardır. Bende üstüne düşen görevi yaparak en güzel besin eriyiğini hazırlayabilmek için gece gündüz demeden ki beni yakından tanıyan arkadaşlarım şahittir, olayı hiç hafife almadan besin eriyiği hazırlamanın sadece birkaç malzemeyi karıştırmanın çok ötesinde çok hassan hesaplamalar istediğinin farkında olarak ve kendimce hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan deneyler yapmak araştırmalar yapmak hesaplamalar yapmak neticesinde bu güzel neticeye varılmıştır. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Ve bu başarıdaki payınızdan dolayı kutlarım. İnşallah çok güzel neticelere varacağımızdan şüphem yoktur. Herkeze kolaygelsin başarılar dilerim selamlar.

Kudret Tezel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön