View Single Post
Eski 02-01-2006, 00:28   #35
E®TY
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 22-11-2005
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cihangir
Bizim, doğa sever olduğumuzu göstermek gibi bir kaygımız yok ki !
Sevgili dostum bu size bahsettiğim kampanya sizin doğa severliğinizi göstermeniz kendinizi duyurmanız için söylenmiş veya sizin nekadar doğasever olduğunuzu kanıtlamanızı beklediğimiz bir platform oluşturmak amacıyla söylenmemiştir. Sadece yaptığınız bağışlar eğer 1000 fidana ulaşırsa sizin için toplu bir koru oluşturup site ve üyeleri için kalıcı bir eser bırakma ve kendiniz için övünç kaynağı olması açısından size sağlanmış bir jesttir. Vakfımızda koru oluştururken bu güne kadar böyle bir bölmeli kampanya başlatılmamıştır. Genel kurallar çerçevesinde 1000 fidan bedelini vakfa erip oluşturursunuz korunuzu ama benim AGACLAR.NET çalışanları e üyelerie duydugum sagı ve yakınlıktan dolayı genel müdürüme iletmiş oldugum bir ricadan ileri gelmiştir bu olay. aksi halde böyle bir şey isteseniz de gerçekleştirilemezdi. Site adına yani tüm emeği geçen insanlar adına bir koru oluşturulması hiç de fena bir düşünce olmasa gerek. Ben bile sırf katkı ve önderlik olsun diye 2 adet fida bağışında bulundum ağaçlar.net azarak mesaj kısmına. Böyle birşeye herkesten önce benim ihtiyacım olmaycağını yani birşeyler kanıtlama isteğim olmayacağını tahmin edersiniz. Çünkü bu iş benim mesleğim ve ben yılda 1,5 - 2 milyona yakın fidan dikme fırsatına erişiyorum çalışırken. Yapmakta olduğum jest ten dolayı eleştirilmek pek de hoşuma gitmedi doğrusu. Eminim ki bir yanlış anlaşılmadan kaynaklanmıştır. Kendimi tam ifade edemediysem özür dilerim...
Saygılarımla
Ertuğrul YILMAZ

E®TY Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön