View Single Post
Eski 01-01-2006, 17:48   #32
Cihangir
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-04-2005
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi E®TY
Bu kampanyaya katılırsanız lütfen bu başlığın altına adınızı ve soyadınızı yazınız. Bu sitenin nekadar doğa sever olduğunu herkese gösterelim!!...
Haydi Arkadaşlar 3916' ya.....
Sevgili Erty, bizim kaygımız, ağaçların, ormanlarımızın ve ülkemizdeki ve dünyadaki doğal güzelliklerin korunması, bu amaçla bir bilinç oluşturmak, bu bilincin oluşması için gerekli bilgi kaynaklarına kolay ulaşmayı sağlamak, elimizden geldiğince de bilgi toplayıp, derlemek, v.s...

Bizim, doğa sever olduğumuzu göstermek gibi bir kaygımız yok ki !

Kampanya hakkında bilgi verdiğin için teşekkürler.. Ancak, pazarlama stratejisi yanlış gibi geldi bana.. Ben mesajımı/mesajlarımı gönderirken, oraya dikilecek fidan için göndermeliyim, ismimin görülmesi için değil ! Ben doğasever olduktan sonra, bu uğurda nerede ne yaptığımı, varsın kimse bilmesin !
Düşünsene, 999 mesajda kalırsak, ismimiz geçmezse üzülecek miyiz ?

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi dolunaydayol
Merhaba arkadaşlar,
Siteye bugün üye oldum...Sitede gezinirken bu başlıkta takıldım kaldım.
Böyle bir etkinliğe 1000 kişiyi bıraktım 3 kişi bile katılmıyorsa nasıl bir site olduğunuzu da merak ediyorum...Diğer sayfaları şu anda dolaşmak içimden gelmedi...
Sevgili dolunaydayol, siteye bugün üye olmuşsun, diğer sayfaları dolaşmak içinden gelmiyor ve sen bizi yargılamaya bile hakkın yokken, yargılamadan infaz ediyorsun.. Hak mı şimdi bu ?

Cihangir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön