View Single Post
Eski 23-04-2014, 20:07   #48
hilalll
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 10-04-2011
Kediler candır...
Benim kızım bambaşkaydı.Öglene kadar sarılır uyurduk.Uyumaktan sıkıldıysa ya saçlarımı tokamı çekiştirir ya göz kapaklarımı yalardı.Karşılıklı kahvaltı eder hoopp verandaya bahçeye atlardık 4 duvara mahkum insanda hayvanda olmamalı.Yan komşuyla balkondan balkona kahve keyfinde teyzesi onun sütünüde ihmal etmez unutulursa o hatırlatır zaten beraberce içerdik.O hayatımıza girince benim yünler danteller iptal oldu o ipler o oynasın diye hem dantalin modası gecti boşver ugraşma hadi oynayalım derdi sanki.Eve girerken otomatik olarak patiler uzanır hadi sil! Ben üşenirsem **** gereksiz gördugumde de inatla ıslak mendil paketine vururdu.Akşama kadar bahçede oynasada kumu dısında wc ihtiyacı giderebileceginin farkına varmamışti. Kumu üst katta idi hala sesi kulağimda tıpır tıpır koşarak iner çıkardı.Aglarsam gözyaşlarımı yalar uslu uslu (bu pek olmaz)oturur bana bakardı hatta oyuncaklarını bana getirirdi.Yalnız büyük bir sorunumuz vardı eşim! O evdeyse benim papucum dama anında iş dönüş saatini hisseder her yaklaşan otobüs sesine koşar o geldiyse çığlık çıglığa koşar yolun geri kalanını ya kucakda ya da dizlere pusu kurup fırlayarak gelirlerdi eşim kızım dediğinde nerde olsa patinaj çekerek gelirdi.Sofrada, uykuda, her daim sarmaş dolaş bana yüz vermezdi.Ben tabi yapma ,etme,hayır diyorumya zilli !....
Döktügü saksıları temizleyen ben,banyoda koca bir tuvalet kağıdı yığınıyla karşılaşan ben en önemlisi yıkıyan ben baba mis gibi el üstünde tutuyor napsın beni.
Bizimkinin birde marifeti vardı kimin neresi agrıyor hisseder masaj yapardı ama nasıl bir masaj yorgun düşüp gözleri burnu sulanana kadar kıyamayıp izin vermessen kızardı sırtım
Ağrıyor birgün bilgisayar başındayım hoopp çıktı omzuma nasıl kıziyor homurduyor vardır ya öyle teyzeler incecik giyiniyorsun ahada bak nasıl kulunç olmuş bi eğil ovalıyım dur dert girince çıkmıyor siz gençler cık cık cık mealinden sesler
:-) O neysede prostat sorunu olan birini deşifre etmen hiç hoş olmamıştı mia'cım.
Seni çooook özlüyoruz."Evcil hayvan"değil evlat sevgisi tattırdin bana.

hilalll Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön