View Single Post
Eski 22-04-2014, 10:07   #26
badrobot
Ağaç Dostu

badrobot's Avatar

Giriş Tarihi: 25-08-2011
Cemaleddin Abinin söylediklerine kesinlikle katılıyorum. Böyle kıvrımlı bedenlerde dış bükey noktalarından dal verilmesi çok doğru bir karar. En baştan kıvrım noktasından çıkmış olan sürgün değerlendirilebilinirdi. Ama bu arada sevgili Hazeyn'nin ağacını ilk fotğrafa göre daha dikleştirdiğinide gözden kaçırmamak gerekiyor. Yani bu durumu farkına varmış olacakki, bertaraf etmeye, kışıklığı ütülemeye çalışıyor. Sevgili Hazeyn şimdi, bugün bu ağaca başlasa bu konuyu kesinlikle dikkate alacağını düşünüyorum. Ama ağaç 4 yıl önce başlanmış. Kimbilir Hazeyn'dende ne sular akmış geçmiştir, ne gibi deneyimler elde etmiştir bu uzun sürede, hepimiz gibi...
Eğer Cemaleddin Abinin söylediği yapılsaydı ağacın boyu en az 10cm daha kısa olabilirdi.
İyide sevgili Hazeyn'nin ağacı bugün bizlere yinede kötü bir görsellik vermiyor. Bence son derce başarılı bir çalışma, hatta ders niteliğinde bir çalışma.
Cemaledin abinin dikkatini ve tecrübesini takdir ediyor ve sevgili Hazeyn'i bu güzel çalışması için tekrar kutluyorum.

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg Hazeyn - Ateş dikeni kolaj.jpg (58.7 KB, 81 views)

Düzenleyen badrobot : 22-04-2014 saat 10:14 Neden: yazım hatası
badrobot Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön