View Single Post
Eski 08-04-2014, 12:25   #621
Adalet Yağcı
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Merhaba sevgili dostlar...

Pazar gününden bu yana bir türlü fırsat bulamadım yazmaya, mesajlarınızı okuyorum, fotoğraflarımıza bakıyorum, görünen o ki, hepimiz bu çok özel günde çok mutlu olmuşuz.
Bence hızımızı alamayıp küçük toplantılarla devam edeceğiz

Harika bir gündü diye başlayayım hepiniz gibi, önceden tanıdığım dostlarımı yeniden görmekten çok mutlu oldum.
Yeni üyeleri tanımaksa heyecan vericiydi, gençlerin çoğunlukta olmasına ayrıca çok sevindim.
Öyle ya, zamanı geldiğinde bayrağı onlara gönül rahatlığı içinde teslim edebileceğimiz pırıl pırıl çocuklarımızın olduğunu bilmek insanın içini rahatlatıyor.

Tam bir düğün havası vardı, orkestramız şiirlerimiz şarkılarımız, şarkı demişken
; Allahıma şükürler olsun yazıp bestelediğim şarkımı malina'ya dinlettim de rahat uyudum o gece
Telefonuma kaydetmiştim ama bir türlü pc ye aktaramadım, daha sonra bir yolunu bulup bu başlıkta paylaşarak teveccühlerinize mazhar olmak isterim efeeeemmmmm....

Paylaşım masasına bir metreden fazla yaklaştırmadılar yaklaşmayı başardığımda da masa boşalmıştı, neyse kimden olduğunu bilemediğim "Ayı pençesi"nin sahibi olabildim, paylaşımcıya çok teşekkürler ediyorum, bahçemde yerini alacak inşallah.

Bir de "Kefir" sahibi oldum, sevgili Yağmur'a çok teşekkür ediyorum.
Yağmur'cuğum, kızımın adı da Yağmur, hatta foruma "Yagmur2727" olarak kayıtlı, son yıllarda foruma girme fırsatı olamıyor.Tarif ettiğin gibi üç gün sütle buluşturdum her gün tazeleyerek, yarın ilk kefirimizi mayalayacağız inşallah.

Sayın Osman45 çok özel bir gübre dağıttı, yanımda oturduğu için onu kaçırmadım, teşekkürler Osman bey.
Ha, bir de leonardit alabildim kimin paylaştığını yine öğrenemedim, çok kaliteli bir leonardit, tarım fuarlarında satılanlara hiç benzemiyor, paylaşımcı dosta çok teşekkürler ediyorum, markasını ve fiyatını öğrenmek isterdim.

Daha paylaşmak istediğim duygularım var ama birileri başımda bekliyor, bir fırsat bulursam tekrar yazarım
Her şey mükemmeldi diye bitirreyim, biri başımda beklerken konsantrasyonum dağıldı işte

Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön