Konu: Rottweiler
View Single Post
Eski 22-03-2014, 12:42   #72
özlem88
Yeni Üye

özlem88's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2014
Öncelikle herkese merhaba,bu siteye üye olurken köpeklerle ilgili bir forumun olduğunu farketmemiştim ama şimdi görünce çok mutlu oldum açıkçası.Ben de 3 yaşında rottweiler sahibi olarak aranızdaki sohbete katılmak isterim doğrusu.Tabi sohbetin üzerinden baya bir zaman geçmiş mesajımın okunup okunmayacağını bile bilmiyorum ama olsun.Kızım 4 yaşındayken aldık köpeğimizi,daha 1 aylıktı ve annesi emzirmeyi reddetmiş o yüzden de çok hastaydı,bir süre antibiyotik iğneleri oldu,vitaminler kullandı ve kendini toparladı,sevgi ve sabırla eğittik ve şimdi mükemmel bir köpeğe sahip olduğumuzu düşünüyorum.Aşırı bir çocuk sevgisi var,parkta çocukları tartışırken görünce mutlaka aralarına girip onlara havlardı,sakinleştiklerinde de geri çekilirdi,şimdi yapamıyor tabi çünkü çok büyüdü ve korkarlar diye yaklaştıramıyoruz.Bize ve özellikle kızımıza aşırı bağlı.Kızımda köpeğini kimseyle paylaşamaz,aralarında çok güçlü bir bağ olduğuna inanıyorum.Rottweiler harika bir ırk.Benden şimdilik bu kadar,uzun yazdığım içinse kusuruma bakmayın,daha yeniyim ve heyecanlıyım.Sevgilerimle.

özlem88 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön