View Single Post
Eski 01-02-2014, 15:46   #1052
konuralpoğuz
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 01-02-2014
selamlar

konu uzun zamandır aktif değil sanırım.siteye yeni üye oldum.öncelikle tüm arkadaslara selamlar.
uzun zamandır bende şöyle ruhumu dinlendirebileceğim, hafta sonları gidip kalabileceğim,yağmurda verandasına oturup çayımı içerken o muhteşem toprak kokusunu içime çekip,Allahın yaratma sanatını düşünebileceğim,panaromik penceremden, çıtır çıtır yanan meşe odunlarının ninnisiyle hem beni hem içimi ısıtan şöminemin başında lapa lapa yağan karı seyredebileceğim,astarı yüzünden pahalı olsada kendi ellerimle yetistirdiğim o ince kabuklu yamuk yumuk domateslerden,kokusu mahalleyi saran salatalıklardan,tazecik biberlerden,patlıcanlardan,yeşilliğin her türlüsünden toplayıp yiyebileceğim,ufak tefek tamiratlarını zevkle yapabileceğim,üzerinde hayaller kurabileceğim,misafirlerimi ağırlarken işte bunu ben yaptım diyebileceğim bir bahçe evi istiyorum.
bol virgüllü bir yazı oldu.aslında liste daha uzar gider ama sıkmamak için bu kadar yeterli sanırım.

ama sorun şu ki (hepimizin ortak sorunu)gerçek hayatta işler böyle yürümüyor.hepimizin öncelilke halletmemiz gereken sorumluluklarımız var.takip etmemiz gereken işlerimiz,bize bağımlı bir ailemiz,bu hayaller için ayırmamız, biriktirmemiz gereken bi para ve en önemlisi bir çok insanın ya bırak bu işleri dedikleri bi konuda gerekli motivasyon için geçirmemiz gereken bir süreç var.ben su an bu sürecin sonlarındayım ve siz degerli üyelerden ilerleyen zamanlarda bazı bilgiler isteyecegim yazan herkese tesekkür ederim simdiden.

konuralpoğuz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön