View Single Post
Eski 24-01-2014, 14:20   #523
zekiturkmen
Yeni Üye

zekiturkmen's Avatar

Giriş Tarihi: 23-01-2014
Ilk merhaba

Epey zamandır takip ettiğim ama bir türlü üye olamadığım bu siteye ve tüm üyelerine sevgilerimle ilk merhabamı demek isterim. Adım Zeki Türkmen, Ankara'da yaşıyorum ve kısmet olursa bu bahar Çayyolu semtinde kendi bahçeli evimize taşınacağız, yaşım 44, epeydir özlemini duyduğum toprakla buluşma, kendi doğal sebzemi yetiştirip bunu da sevdiklerimle paylaşma şansını yakaladığımı düşünüyorum, bu anlamda sayın Meyvelitepe'yi de uzun zamandır kendi sitesinden takip ettiğimi ve yükseltilmiş yastıklarda sebze üretimini kendisi aracılığı ile öğrendiğimi belirtmek isterim, izlediğim kadarıyla sayın Meyvelitepe ve bu sitedeki diğer pek çok üye bilgi anlamında bir derya, bu nedenle çok şanslı olduğumu düşünüyorum, ben daha yolun başındayım kendi evimin bahçesinde çimen yetiştirmektense kuraklığa doğru gittiğimiz bu zamanda kendi sebzemizi hem doğal yollarla hem de gereksiz su tüketimini azaltarak yapmak öncelikli amacım. Sanırım tanışma faslını fazlaca uzattım kusura bakmayın lütfen, bundan sonra pek çok sorum olacak, yanıtlama inceliğini gösteren herkese şimdiden çok teşekkürler efendim.

Saygılar,

zekiturkmen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön