View Single Post
Eski 18-01-2014, 23:29   #42
Muda
Ağaç Dostu

Muda's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi KAPTANzst Mesajı Göster
Kaktüsler harika çiçek açmışlar.
Sizin gibi arkadaşlar beni de teşvik ettiler .
Hiç sevmezdim, şimdi onlar için bahçede bir alan yapmaya çalışacağım. Bir ağaç kütüğü ile çevrelemek **** içine dikmek , yarısını kaya ile destekleyip yerleştirmek istiyorum. Tabi sukulent ağırlıklı bir ortam olacak.
Çok ara vermişsiniz bu sayfaya.
Dilerim bu sene benim yazımla canlanır ve sizi takip ederiz.
Kolay gelsin.
Sayfama uğramanıza sevindim. Siz dahil arkadaşlarımızın o kadar güzel ve farklı çeşitler ve çiçekler var ki sayfa açıp açmamakta tereddüt ettim. Benim de olduğu kadarını aktarmaya çalışıyorum. Çok fotoğraf çekip aralarında biraz daha güzellerini seçmeye çalışınca çok fazla yükleyemiyorum. Olduğu kadar sayfama yüklemeye çalışacağım.

Güller ve kaktüsler çocukluğumdan beri sevdiğim çiçeklerini beğendiiğim ama dikenlerinden kurtulamadığım çiçekler. Sukulentlerin de güzel çiçekleriinin olduğunu kışın ölmediklerini keşfedince mümkün olduğu kadar onlardan da edinmeye çalışıyorum. İkliminiz de uygun olunca çok güzel bir köşe oluşturacağınıza inanıyorum. Ben de sizi takip etmeye devam edeceğim.
Bugün yarın yazacağım diye ertelemektense hemen yanlış da olsa bir şeyler yazmak daha iyi olacak.

Muda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön