View Single Post
Eski 14-01-2014, 12:07   #6
Ali H. ALI
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 08-06-2006
Name:  IMG_6693.jpg
Views: 2017
Size:  61.8 KB

Yil 2009 agaclar. net toplantisindan once rahmetlik Mehmet ve Mine, bana Izmirde yemek ismarladilar, sohbetle birlikte guzel bir yemekti. Ilk defa bir birimizi gormemize ragmen 40 yillik dost gibiydik. Bu fotograf o gunun fotografidir...

Name:  IMG_6701.jpg
Views: 2008
Size:  26.5 KB

Daha baska fotograflar da olacak, ancak simdi bu ikisini bulabildim.
agaclar. net toplantisindan sonra toplu halde kahve icmeye gittik. Kahveden sonra Mehmetle bir kira almak icin bir emlakci dukkanina girdik. Dukkan sahibi icerde yoktu dukkana bakan adam"buyur oturun biraz sonra gelir dedi" Mehmet kahveye kadar gidip soguk birseyler icelim dedi, gidip soguk ayran icitik 15 dakika kadar sonra geri geldik ama dukkan sahibi daha gelmemisti. Oturup beklerken dukkana elindeki tesbihle oynayan biri girdi. Dukkana bakan admla selamlastilar ve o da oturdu sohbet ederlerken dukkana gelen adam sordu "acaba 3 aylar girdimi?" dukkana bakan adam "bilmam ki" dedi ve donup bana bakti! "hocam 3 aylar girdimi" ben hic bozmadim "Ben buranin yabancisiyim bilgim yok, Mehmet yerlidir ona sorun" Adam mehmete bakip "3 aylar girdimi" diye sorunca Mehmet de hic bozmadan "Girdi giriyor" diye cevapladi....

Ali H. ALI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön