View Single Post
Eski 18-11-2013, 11:42   #605
vetman996
Ağaç Dostu.

vetman996's Avatar

Giriş Tarihi: 21-08-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kiziltan Mesajı Göster
CokguzelVetman cokguzel.Yolunu buldun.Cilek, domates falan para kazandirmiyor, ama kimse katma degerli malinpesinde degil. En iyi tarafi da istedigin kadar elinde tut iyi fiyat olunca satabilecegin bir mal.

Umarim internette dolasir Turkiye`de olmayan ve ya sadece1,2 kisinin urettigi mallari bulur onlari da uretirsin.

Yerin ve paran varsa, yaptigin arastirmalar iyi sonuclanirsa cilek icin yeni sera kuararsin kismetse.

Bir tanidigin basarisi sevindirdi beni sanki ben yaptim ve basardim gibi, sagol.
Sayın Kiziltan Bey merhaba.

2-3 dönüm topraksız tarım kurma düşüncelerimiz devam ediyor. Bunu biraz da deneme çalışmalarımızın sonucu belirleyecek. Dediğiniz gibi çilek ve domateste hemen elinizden çıkarmanız gerekirken bu yaptığımız fidan işinde hemen satmanız şart değil. Ayrıca bekledikçe veya bitki büyüdükçe fiyatı da artıyor.

Geçtiğimiz Cuma günü Ödemiş Fidan Sergisindeydim. Çok güzel bitkiler aldım. Bunları çelikleyip, çoğaltmayı düşünüyorum.

Ülkemizde yetiştirilmesini çok istediğim Goji Berry ve Stevia fidanı bulamadım Ödemiş'te. Stevia'nın tohumunu yurt dışından sipariş etmiştim, 10 günde geldi.

Eğer sizin bildiğiniz daha başka fidan çeşiti varsa önerilerinizi beklerim.

Her şey gönlünüzce olsun.

Selamlar... Saygılar...

Eklenen Resimler

vetman996 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön