View Single Post
Eski 17-10-2013, 23:39   #1
fahriye07
Ağaçsever

fahriye07's Avatar

Giriş Tarihi: 07-03-2009
Kedicik, hayvan saldırısına uğradı.

Merhabalar bu hesap annemin, yeni hesap açmak istemedim annemin üyeliğinden yazıyorum.. Adım Duygu, eşimle birlikte şehirler arası seyahat halindeydik. Yolda giderken yolun ortasında kedinin olduğunu fark ettik. Hemen durup kediyi aldık. Kedicik öylesin korkmuş bir haldeydi ki. Başında bayağ kan vardı. Ağzı başı hep kandı. Araba çarpmış desek değildi. Kediciğin bakışları iyiydi. Kucağımda sakinleştirmeye çalıştım. Isparta merkeze geldiğimiz de veteriner bulduk. Hayvan saldırısına uğradığını söyledi. Kafasında kocaman bir diş deliği var. Veterinerin söylediğine göre kafa kemiğinde hasarda var. Yarın tekrar aşıları için veterinere götüreceğiz. Onu bulduğumuz yer ormanlıkta tilki,kurt belki domuz hastalık taşıyan hayvanlar ısırmış olabilir.Kedide o yüzden bir hastalık var mıdır? Bize bulaşabilir mi?
Kediyi öğleden sonra veterinerden getirdikten sonra henüz birşey yemedi. Sütte içmedi. Ne yapabilirim?
inşallah iyileşir. İyileştikten sonra kediciğe yuvaya ihtiyaç olacak. Biz lojmanda oturduğumuz için evcil hayvan beslemek maalesef ki yasak

Eklenen Resimler

fahriye07 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön