View Single Post
Eski 28-09-2013, 09:27   #475
mustafa431
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 19-05-2013
arkadaşlar forumu belli aralıklarla takip ediyorum ve bu topicte en çok ilgi çeken topic gibi görünüyor..ne ceviz bahçem var(belki ilerde olur ) nede satıcıyım sadece cevize karşı ilgi duyuyorum...yazılanların çoğunu okudum hatta önceden yazıda yazdım buraya...videolarını izleyince altay türü cevizlerin gerçekten hayran olunacak türler olduğu kesin...ha tadı kötüymüş, cevizi küçükmüş,ceviğzinden başka tür ceviz olurmuşşş bunlar ayrı konular ama bazı arkadaşlarında acımazsızca görüntüleri yok sayarak verimini eleştirmesi işte kabuklu şöyle dedide kabuksuz böyle dedi yalan söylüyorda...herkez açık konuşsun ömrünüzde eğer o ağaçlar gerçekten 2 yaşındaysa 2 yaşında böyle ceviz veren ağaç gördünüz mü....şimdi diyecekler vay sen altay cevizinin arkadaşısın...hayır ben konyada öğretmenlik yapan biriyim.. ve sadece içimdekileri yazdım... ha bu altaycevizi nickli arkadaş cevizinden başka tür cevizler çıkıp çıkmadığını bilmiyorsa bu işi derhal bıraksın çıkmadığını bildiği halde satış yapıyorsa bildiğin dolandırıcı...

mustafa431 Çevrimdışı   Başa Dön