View Single Post
Eski 27-09-2013, 21:56   #102
laparaki
Ağaç Dostu

laparaki's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi -dilruba- Mesajı Göster
Eesasında "emekliliği beklemeye hiç gerek yok" dedirttiniz bana. Zaten beklersek, yolumuz daha çoook uzun Kim öle kim kala.. Gençliğimde, sagligimda böyle bir hayatın keyfini suremeyeceksem, yaslanıp, hastalıklar kalıcı misafir olarak geldiğinde mi sürücem.. Bu sayfayi açarak aklımı celiyorsunuz ) İşin yoksa şimdi yerleşecek köy ara

Aynı sizin gibi düşündüm bende ; bende diyorum çünkü genelde ani ve hazırlıksız kararlarımla ünlüyümdür..eşimin abisinin en büyük hayali bir gün İzmirden köye dönüp; bir tavuk çiftliği kurmaktı..ama 36 yaşında kaybettik ; yıkıldık hepimiz..kötü bir örnek ama ; hakkaten ne yaşanacaksa yaşanmalı..anıları erkenden oluşturmalı ..Köy arayışınıza gelice ; içinde bol yazlıkların olduğu yerlere köy diyemiyorum ben..gerçek köy olmalı..gece zifiri mavinin üzerinde yıldızları izleyebilmeli insan ; doyasıya sessiz ve istediğinde gerçek yalnızlığı yaşayabilmeli..dedim ya tezek kokmalı ; çamur olmalı..tabi benim anlayışım bu .sizin özellikle tercih ettiğiniz bir bölge var mı ?? Sevgiler..

laparaki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön