View Single Post
Eski 26-09-2013, 10:03   #452
fındıkçı74
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 29-08-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi atmel Mesajı Göster
Arkadaşım uzun uzun cevab yazma gereksinimi duymuyorum konu başka burayı fidancılar sarmış onların burda yazdıklarına bakarak bahçe kuranların vay haline sonu harab git bahçeleri gör sahiplerini dinle verime bak ozaman sende böyle düşünürsün
Sayın atmel mademki burayı fidancılar sarmış burda işin ne mademki burda herkes kendi çıkarları için uğraşıyor sen neden hergün bu başlığı kullanıyorsun burda hiç bir bilgi yok diyorsun neden ozaman bu forumu kullanıyorsun

10 ağaç cevizi olanları prof yaptın burada yazan bir çok saygıdeğer akademisyenler hocalar bilinçli üreticiler var 140 sayfaya dayanan ceviz yetiştiriciliği bölümününü okuda o prof dediğin değerli üyelerin kim olduğunu gör bir bahçe kuracağım diyorsun ALLAH kolaylık versin ama ben senin altay cevizi ile 25 dönüm bahçe kuracağını sanmıyorum çünkü sende biliyorsun ki kendini ispatlamamış türkiyeye adapte olacak mı rusyada 150 kilo vermiş (yeşil kabuklu) burada ne kadar verecek kafanda bir sürü soru işareti varken ben senin böyle bir riske gireceğine inanmıyorum eğerki kurarsan birgün buradaki proflardan umarım teknik destek alma ihtiyacı duymazsın saygılar.

fındıkçı74 Çevrimdışı   Başa Dön