View Single Post
Eski 02-06-2013, 18:49   #85
Sevgi Durul
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi loveforlife Mesajı Göster
Elimdeki imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Onlarla mutlu olmaya çalışıyorum ben. Ben bir koleksiyoner değilim! Ben bitkiseverim!!! Ben doğaseverim... Benim çiçeklerimin toprağı güzel olmayabilir. İmkanım dahilinde bunu yapabilmişim. Çok büyük paralar verip özel bitki besinleriyle besliyor olmayabilirim onları. Ama ben onlara her gün saatlerce sevgimi veriyorum. Tek yapabildiğim bu! Bu sevgiye karşılık birkaç tanesi çiçek açmışsa, çok mu?

Böyle saçma yorumlarla üzüleceksem, bu sayfada paylaşımda bulunmayı düşünmüyorum artık...

Saygılarımla...
Yorum, yorumu yapan kişiyi ilgilendirir. Üzülmeye değmez ama bu yüzden paylaşımların yarıda kesilirse bizleri üzmüş olursun, sevgili loveforlife.

Çünkü bizler bitkilerini ve onları anlatan öykülerini seviyoruz, kısacası seni seviyoruz. Hiç kimsenin ve hiç bir şeyin seni üzmesine izin verme ve paylaşımlarına devam et lütfen.

Kesinlikle açmış kaktüsü alıp burada paylaştığını düşünmüyorum, çünkü ben de öyle yapmıyorum. Açmışsa açmıştır, paylaşırsın. Ayrıca kolleksiyoner olmaya da gerek yok paylaşımlar için. Sevgiyle...

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön