View Single Post
Eski 02-05-2013, 15:59   #11
serkanhoca
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-02-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Çamtepe Mesajı Göster
Merhaba Serkan Hocam

T480 benim hep kafamı kurcaladı. Yeni nesil motor, gücü MF240'tan daha kötü değil. Sizce neden tercih edilmiyor?

Bazı forumlarda 4'lü pulluk çekemediğini okumuştum. Benim kağıt üstünde gördüğüm en büyük dezavantajı ise hidrolik çıkış sayısı (sanırım iki tane).

3050 ve 3060 Minimax'lar hakkında bilginiz var mı? Katalog değerleri doğruysa MF 3060'un motoru epey güçlü.

Saygılar
Bizim burası Kırkağaç Galericiler Sitesindeki arkadaşlardan duyduklarım hakkında bilgi verebilirim. Piyasayı en iyi bilen onlar ve motorlar hakkında yeteri kadarı bilgilerinin mevcut olduğunu düşünüyorum.

t480 modelinden bir ara sohbet açıldı, diğerlerine göre fiyatının daha ucuz olduğunu ve almayı düşündüğümü söyledim. Modeli de yüksek iyi olur diye düşünmüştüm. Güçsüz bir motor olduğu onun yerine faklı modeller düşünmemi tt55 olabilir demişlerdi.

3050-3060 modeller de duyduğum kadarıyla gayet iyiler. Hidrolik çıkışının iki tane olması bence olumlu çünkü fidan çukuru açtırmayı düşününyordum bizim 240'ta tek çıkış olduğu için çalıştıramadı makineyi. Günümüz gelişen teknolojide farklı aletler ekipmanlar kullanılabilir diye düşünyorum.

serkanhoca Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön