View Single Post
Eski 11-03-2013, 10:41   #81
h_dogan
Moderatör

h_dogan's Avatar

Giriş Tarihi: 12-07-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mmanager Mesajı Göster
Bu toplantıda daha önceki toplantılara niye katılmadığım için kendime çok kızdım.Çünkü ben üye olduktan sonra sadece mayıs ayı toplantısı yapılmıştı geçen sene...Bilemiyorum belki de burnu kaf dağında olan tabiri caizse snop tipler olabileceğini düşünmüştüm ama çok büyük bir yanılgı içinde olduğumu anladım.Bunun en büyük sebebi sayın Hazan -z nin ön ziyaretiydi.Herkes samimi ve canayakındı.Artık kendim gibi insanların arasındaydım ağaçlara çiçeklere ve toprağa bu kadar düşkün olduğum için anormal gözle bakmayan kişilerin arasında....
Toplantı için yer kararlaştırıldı belki bir sera gezisi düzenleme fikri ortaya atıldı.Tohumlar ,aloe veralar paylaşıldı.Söz verilen çiçekler getirildi.Ben ise uzun toplantı masasının ortasında oturduğum için bir sağa bir sola hoş sohbet insanları dinleyerek faydalı bilgiler edinmeye çalıştım.Selamlar...
Sn. mmanager ben de daha hiç katılamadım ama çok şey kaçırdığımı biliyorum. Bu sitedeki insanlar kadar sıcak, samimi bir site görmedim ben ama kısmet olmadı daha tanışmak.

h_dogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön