View Single Post
Eski 24-01-2013, 01:28   #67
yzglcXR
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 16-01-2013
Unhappy

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yzglcXR
Selis'ssss, seni görmek güzeldi özlemişiz demekki,
Abi ben sizin nickinizi eskiden de kopyalamadan yazamazdım, yine aynı kâbus
İnanın sizi görünce çok şaşırdım.. Hattâ tanımakta bile zorlandım.. Şimdiye yaşlanmış olmanız gerekiyordu çünkü Halen dağlardasınız maşşallah
Hoşgeldiniz tekrar..
Teşekkür ederim bu güzel sözlerine,
yahu nick'imi açıkladım ama, sen görmemişsin, soyadım yüzügüleç olduğundan, bazı yabancı sitelere üye olmakta zorlandım, ben de kısaltmak için seslileri çıkardım, sonuna da çok sevdiğim bir motosikletin modelini ekledim, kısaca yÜzÜgÜlEç = yzglc+XR = yzglcXR oldu, bu nicki çok yerde kullandığımdan, arkadaşlarım bu nicke alıştılar, ben de değiştirmedim ki, isabet oldu, bak sen de tanıdın sanırım,
dağ tepe tırmanmaya gelince, motosikletle gezemediğimiz ara parkur dere yatağı, orman içi gibi yerleri görebilmek ve kondüsyon arttırmaya yardımcı olmaya yarıyor, birlikte tırmandığımız arkadaşlarımızın hepsi de kafa dengi, bir de çok güzel besliyorlar bizi, dağdaki molalarda sağolsunlar, sayelerinde gurme olduk, şaka bir yana, her yürüyüşte sevgili Murat Öz, eliyle yaptığı yemek ve tatlılardan getirir sağolsun, tekrar görüşmek dileğimle, sevgiler kucak dolusu hepinize..

yzglcXR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön